Dzisiaj jest: Sobota, 19-10-2019

Aktualności

Komunikat: Mapa zagrożeń

Widzisz zagrożenie na drodze? Ktoś jedzie z nadmierną prędkością? Ktoś łamie przepisy ruchu drogowego? Nie pozostawaj obojętny! Każdy wpis powoduje, że lokalna policja otrzymuje komunikat o problemie w danym punkcie, dzięki czemu zwiększy się ilość patroli i kontroli we wskazanym miejscu.
zgłoś zagrożenie tutaj: bleszno.pl/zagrozenia
czytaj całość

ważne komunikaty

Ogłoszenie: Zapraszamy na spotkanie z prezydentem dn. 18.05.2017

Zapraszamy wszystkich Mieszkańców Wypalanek i Brzezin na spotkanie z Prezydentem Miasta Częstochowy, Panem Krzysztofem Matyjaszczykiem. Spotkanie odbędzie się 18 maja 2017 r.(czwartek), o godz. 17:00, w siedzibie Polskiego Związku Działkowców (na terenie ogródków działkowych) w Częstochowie , ul. Bór 201. W czasie spotkania jego uczestnicy będą mogli zapoznać Pana Prezydenta z problemami naszej dzielnicy i przedstawić projekt pozytywnych zmian.
czytaj całość

ogłoszenia

Ogłoszenie: Zapraszamy na spotkanie z prezydentem dn. 16.05.2017

Zapraszamy wszystkich Mieszkańców Błeszna na spotkanie z Prezydentem Miasta Częstochowy, Panem Krzysztofem Matyjaszczykiem. Spotkanie odbędzie się 16 maja 2017 r. (wtorek), o godz. 18:00, w SP nr 26 w Częstochowie , ul. Rakowska 42. W czasie spotkania jego uczestnicy będą mogli zapoznać Pana Prezydenta z problemami naszej dzielnicy i przedstawić projekt pozytywnych zmian.
czytaj całość

ogłoszenia

Zagłosuj na projekty Budżetu Obywatelskiego w dniach 22-30 października 2016 r.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców dzielnicy Błeszno, którzy ukończyli co najmniej 13 lat do głosowania na projekty w ramach Budżetu Obywatelskiego. Głosować można w wyznaczonych miejscach codziennie w godz. 16-18 oraz w weekendy w godz. 12-14 oraz elektronicznie na stronie www.konsultacje.czestochowa.pl
czytaj całość

ogłoszenia

Ogłoszenie: Zapraszamy na spotkanie z prezydentem dn. 19.04.2016

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Dzielnicy Błeszno na spotkanie z Prezydentem Miasta Częstochowy Panem Krzysztofem Matyjaszczykiem. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 19 kwietnia 2016 r. o godz. 17:30 w budynku OSP Brzeziny Wielkie, ul. Wirażowa 36 w Częstochowie. W czasie spotkania jego uczestnicy będą mogli zapoznać Pana Prezydenta ze wszystkimi problemami naszej dzielnicy. Serdecznie zapraszamy mieszkańców zainteresowanych pozytywnymi zmianami Dzielnicy Błeszno !
czytaj całość

ogłoszenia

Ogłoszenie: Zapraszamy na spotkanie z prezydentem dn. 12.04.2016

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Dzielnicy Błeszno na spotkanie z Prezydentem Miasta Częstochowy Panem Krzysztofem Matyjaszczykiem. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 12 kwietnia 2016 r. o godz. 17:00 w Klinice Jurajskiej, ul. Brzezińska 6A. W czasie spotkania jego uczestnicy będą mogli zapoznać Pana Prezydenta ze wszystkimi problemami naszej dzielnicy. Serdecznie zapraszamy mieszkańców zainteresowanych pozytywnymi zmianami Dzielnicy Błeszno !
czytaj całość

ogłoszenia

Ogłoszenie: Zapraszamy na zebranie Rady Dzielnicy dn. 23.02.2016

Radni Dzielnicy Błeszno (Brzeziny, Bór, Wypalanki) zapraszają Mieszkańców dzielnicy na zebranie Rady Dzielnicy, które odbędzie się w dniu 23 lutego 2016 roku (wtorek) o godz. 18.00 w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzezinach przy ulicy Wirażowej 36.
czytaj całość

ogłoszenia

Komunikat: VI Komisariat Policji zaprasza na konsultacje dn. 25.02.2016

VI Komisariat Policji w Częstochowie wraz z Radą Dzielnicy Błeszno zaprasza Mieszkańców dzielnicy Błeszno na konsultacje społeczne, które odbędą się w dniu 25 lutego 2016 roku (czwartek) o godz. 18.00 w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej przy ulicy Długiej 63.
czytaj całość

ważne komunikaty

Ogłoszenie Prezydenta Miasta Częstochowy

o przystąpieniu do przygotowania projektu uchwały w sprawie zasad i warunków sytuowania na ternie miasta Częstochowy obiektów małej architektury, tablic reklamowych i urządzeń reklamowych oraz ogrodzeń, ich gabarytów, standardów jakościowych oraz rodzajów materiałów z jakich mogą być wykonane.
czytaj całość

ogłoszenia

Ruszyła strona internetowa dzielnicy Błeszno

Strona będzie dostępna online 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu pod dwoma adresami bleszno.pl oraz błeszno.pl. Na potrzeby sprawnej i przyjaznej komunikacji mieszkańców z Radą Dzielnicy Błeszno udostępniamy adres e-mail: rada@bleszno.pl pod którym od teraz możecie zgłaszać swoje problemy i pomysły oraz zadawać pytania.

ważne komunikaty
Strony 1